Публікації

Показано дописи з січень, 2017

Розвиток мовлення. Дидактична гра: «Одягнемо ляльку на прогулянку») P.S: гру проводити треба, а ляльки немає.Що робити? Завжди на поміч прийде помічник вихователя.) уточнити уявлення дітей про одяг; удосконалювати уміння правильно називати предмети одягу, запам’ятовувати послідовність одягання на прогулянку; розвивати зв’язне мовлення, увагу,виховувати бажання допомагати іншим. Словник: збагачувати словник дітей словами: одяг, светр, чобітки, шарф, пальто, штани, колготи; застібати, одягати, зав’язувати.

Зображення

Навколишній світ широкий і різноманітний, чим більше дитина дізнається зараз, тим простіше їй буде в майбутньому. Батьки можуть і самі відповісти на питання свого чада, але краще всього, якщо дитина спробує все своїми руками. У дитячому садочку питання всебічного розвитку дітей поставлено дуже добре.Проведення лабораторних дослідів для дітей дозволяє в доступній і зрозумілій для дитини формі пояснити багато фізичних явищ. Досліди допомагають побачити і краще розглянути цей світ. Якщо описувати кожне явище словами, дитині може бути щось незрозуміло т. к. вона не зможе це явище візуалізувати. Згадайте себе на уроках фізики або хімії, набагато цікавіше спостерігати за тим, як учитель проводить досліди, ніж слухати про формули і завдання. Так само і для дітей візуальне супроводження якоїсь дії засвоїться набагато краще, ніж проста розмова або пояснення.Сьогодні до вашої уваги пропоную переглянути роботу з елементами «магії», саме так,говорять дітлахи молодшої групи)

Зображення

Пахне смолою ялинка зелена, Каже бабусі маленька Олена: «Насіння з ялинки нам стане в нагоді, Посадимо саме таку на городі, Бо ця деревина потрібна мені — Цукерки на ній виростають смачні!»

Зображення

Термін аплікація з лат. означає накладання. Це один з видів який використовується для художнього оформлення різних предметів: одягу, посуду за допомогою прикріплення до основного фону вирізаних декоративних або тематичних форм. Аплікація найбільш простий і доступний спосіб створення художніх робіт при якому зберігається реалістична основа самого зображення. Це дає можливість використати аплікацію не тільки для оформлення, а й для створення картин, панно, орнаментів.Для дітей молодшого дошкільного віку створення таких робіт має величезне значення , дитина виявляє готовність діяти. І головне завдання дорослого - підтримати цю активність, не дати їй згаснути, надати їй творчий характер. Не можна упустити цей сприятливий період дитинства для розвитку дитячої активності і самостійності.

Зображення

Перед вихователем молодшої групи стоїть головне завдання — навчити дітей лічити на основі порівняння конкретних множин. У групі продовжу¬ється робота з уточнення уявлень про множину, диферен¬ціювання множин за кількістю і найменування кожної з них числівником (підсумковим числом) на основі лічби. Однак особливе значення надається навчанню дітей лі¬чильній діяльності: діти вчаться перелічувати елементи множин ; відлічувати меншу кількість еле¬ментів множини від більшої за відомим числом. Значна увага приділяється порівнянню множин та відповідних їм суміжних чисел (два і три; три і чотири). Продо-вжується зіставлення множин поелементно, за заданим числом і без лічби, знаходження множини з більшою і меншою кількістю елементів, утворення рівності з нерів¬ності збільшенням або зменшенням кількості елементів однієї із множин. Так, на одному із занять було запропоновано дітям порівняти дві невпорядковані множини: літаки і вертольо¬ти . Саме практичні дії дітей з конкретними множинами: вилучення з множини окремих елементів, створення мно¬жин (сукупностей) із окремих елементів, безпосереднє встановлення взаємно-однозначної відповідності між двома множинами сприяють формуванню у дітей почат¬кових уявлень про число.

Зображення

Комплекс ранкової гімнастики

Зображення

Рушничок

Зображення

Ну ж бо, борщику, з'їдайся! Ну ж бо, сило, додавайся! Ложечко, допоможи - Мимо рота не біжи! З'їли геть увесь борщець... От малятко й молодець!

Зображення

Аплікація на тему: "Різдвяна ніч"

Зображення