ЗДРАСТУЙ, ХЛОПЧИКУ МАЛЕНЬКИЙ! Здрастуй, хлопчику маленький! Йди в кімнату, ручку дай. Хоч у нас ти і новенький – Не соромсь, за стіл сідай. Будеш снідати із нами: Ось оладки, осьде чай. Плачеш? Хочеться до мами? Ой, не треба, не скучай! В нас ведмедик є і м'ячик. Коник он стоїть в кутку... Подивись, ніхто не плаче У дитячому садку. М.Познанська
Сім'я і ДНЗ – два суспільні інститути, що знаходяться біля витоків нашого майбутнього. На жаль, їм не завжди вистачає взаєморозуміння, такту, щоб почути і зрозуміти один одного.
Непорозуміння між сім'єю і дитячим навчальним закладом тягарем лягає на плечі дитини. Як змінити такий стан речей? Як зацікавити батьків роботою ДНЗ, допомогти зрозуміти важливість єдиних вимог сім'ї і дитячого садка?
Відомо, що багато хто з батьків цікавиться лише тим, як дитина їсть у дитячому закладі і чи добре її одягли, вважаючи, що дитячий садок – місце, де лише доглядають дітей, доки їх батьки знаходяться на роботі.
Тому постає завдання зближення з батьками, пошуку шляхів взаєморозуміння, ознайомлення батьків не лише з організацією педагогічної роботи з дітьми, а головне – ознайомлення з виховною метою, традиціями групи і дитячого садка.
Коментарі
Дописати коментар